Вибір правильного колірного тону

Я пам'ятаю ті часи, коли в магазині можна було вибрати відповідний колір з 10-20 варіантів. Сьогодні картина повністю змінилася - будь-який виробник фарби пропонує широкий спектр кольорів, які діляться на делятся на цвітні карти. Тіккуріла пропонує діапазон приблизно 50 000 різних кольорів.

Кожна карта містить пропозицію різних кольорів виробника фарби. Основні колірні карти Tikkurila - Пастельні кольори Tikkurila для внутрішніх поверхонь і колірна карта Тіккуріла Симфонія. Фарби Tikkurila також можна тонувати відповідно до міжнародних стандартів колірних карт RAL та NCS, відповідних стилю.

Для різних видів фарби пропонуються різні колірні карти Tikkurila. Наприклад, для дерев'яних поверхонь створена колірна карта Tikkurila для дерев'яних поверхонь . Карта кольорів Tikkurila для фасадів та зовнішніх поверхонь призначена для кам'яних поверхонь. У будь-якому кольорі зберігаються базові властивості фарби.

Прозорий склад для захисту деревини призначений також для колеровки масел, які можуть бути виконані в 40 різних відтінках Колірна карта масел Tikkurila Valtti для деревини . Колірна карта лаків та морилок Tikkurila містить 30 напівпрозорих відтінків, які найбільше підходять для колеровки фарб.

V?rvikaartides тони діляться на види: бази A (свтелие) та C (темні відтінки) основної фарби. Кольори: білий (база А) або прозорий (база C). Alusv?rvile колеровочной пасти додається для досягнення необхідного тону. Якщо ви вибираєте колірну карту відповідно до кольору бази фарби, відтінок повинен бути позначений на балончику з фарбою. Базовий колір також може бути позначений інших поєднанням букв. На упаковці має бути вказаний колір фарби або колір бази фарби. Якщо колір не позначений, зв'яжіться з відділом продажу!

Тонування вставляється в обрану нішу системі числення toonimismasina. Toonimisretseptuurile відповідно до заданої колірної колеровки машина додає потрібну кількість і правильний тип тонування Після цього тоніровочна машина перемішує тоніровочоную пасту з фарбою, в результаті чого виходить колір, який відповідає обраному в колірній карті.

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі, будь ласка, напишіть нам, натиснувши на це посилання.