Умови використання

Умови використання

Дані умови використання (надалі іменовані «умови») поширюються на всіх, хто бажає використовувати веб-сторінку Tikkurila (надалі іменовану «веб-сторінка »). Для того, щоб використовувати веб-сторінку, слід виконувати наведені нижче умови використання. Якщо Ви не згодні з умовами використання та політикою приватності Tikkurila, тоді Ви не маєте права використовувати веб-сторінку.

Tikkurila залишає за собою право в будь-який момент змінювати умови використання веб-сторінки, її вміст і надані послуги . Tikkurila залишає за собою право вносити зміни, і користувач відповідає за їх регулярне дотримання. Якщо Ви продовжуєте відвідувати веб-сторінку після внесення змін, то це означає Вашу згоду зі зміненими умовами.

Неприпустиме використання

Ви не маєте права без дозволу поширювати, піддавати ризику або продавати вміст, дані, програмні додатки або послуги даної веб-сторінки або дозволяти кому-небудь це робити. Ви не маєте права використовувати пропоновані на веб-сторінці послуги неприйнятним, образливим або незаконним способом, наприклад, поширювати спам і «листи щастя» або займатися іншою діяльністю зі схожими цілями, а також розсилати спам третім сторонам або використовувати підроблену особистість або підроблені адреси електронної пошти або яким-небудь іншим чином поширювати неправдиву інформацію, що стосується Вашої особистості або джерела повідомлень.

Доступ і вміст веб-сторінки

Tikkurila залишає за собою право обмежувати доступ до послуг або вносити технічні чи програмні зміни. Tikkurila залишає за собою право, але не бере на себе зобов’язання стежити за вмістом веб-сторінки і коментувати, розповсюджувати або видаляти матеріали, які є образливими, незаконними або іншим чином порушують умови.

Захист інтелектуальної власності

Дана веб-сторінка пов’язана і захищена правовими актами у сфері інтелектуальної власності, а також міжнародними договорами та угодами про права на інтелектуальну власність. Tikkurila має право на назви і символи, пов’язані з наведеними на веб-сторінці товарами та послугами Tikkurila, незалежно від того, чи захищені вони правом на торговельну марку або дизайнерське рішення, авторським правом чи іншим чином. Ви не маєте права використовувати матеріали, захищені правом на торговельну марку, дизайнерське рішення і авторським правом Tikkurila або іншим чином, а також використовувати схожі елементи, права на які належать третім сторонам та які відображаються на веб-сторінці Tikkurila.

Обмеження відповідальності

Веб-сторінка представлена ??«так як є», без будь-яких гарантій. Tikkurila не несе відповідальності за безперебійну роботу веб-сторінки. Користуючись безкоштовними послугами веб-сторінки, Ви не можете припускати, що Tikkurila буде нести відповідальність за стандарти якості веб-сторінки або за їх придатність для цієї мети або за неполадки та перешкоди при використанні послуг та додатків, що містяться на домашній сторінці. Tikkurila НЕ бере на себе жодної відповідальності за прямі, непрямі або виникны згодом збитки, витрати або неодержані доходи, пов’язані з використанням або невикористанням веб-сторінки.

Веб-сторінка може містити посилання на інші веб-сторінки, якими керують треті сторони. Tikkurila не займається активним відстеженням вмісту веб-сторінок третіх осіб та не несе відповідальності за зміст та точність представленої там інформації, а також за пропоновані там товари і функціональність посилань. Натискаючи на розміщену на веб-сторінці рекламу, Ви можете потрапити на веб-сторінки третіх осіб. Tikkurila не несе відповідальності за діяльність або бездіяльність постачальників послуг третіх сторін. Постачальники послуг самі відповідають за свою діяльність, маркетинг і матеріали.