Наше підприємство

Продукція ТМ Vivacolor проводиться в Естонії підприємством AS Tikkurila. Попередником AS Tikkurila є засноване в 1992 році акціонерне товариство AS Eesti V?rv. Підприємство входить до складу найбільшого концерну з виробництва лакофарбових матералов Північних Країн – Tikkurila OYJ.

Основною діяльністю AS Tikkurila є оптовий продаж фарб, лаків, морилок, шпаклівок і ін. Лакофарбових виробів і малярських інструментів. Tikkurila AS займається продажем таких торгових марок як Vivacolor, Tikkurila і Anza.

 

Uus logo VC_logo_hor_est_w ANZA_svart


Історія концерну Tikkurila починається з 1862 року. Концерн є найбільшим виробником ремонтно-будівельних матеріалів у Фінляндії, Швеції, Росії, а також найбільшим в своїй області підприємством в країнах Балтії та Польщі.

Комерційна діяльність концерну Tikkurila розділена на чотири основні області: Схід, Фінляндія, Північні Країни і Східна Європа. Концерн має заводи у восьми державах і комерційна діяльність ведеться в 18 державах. У 2012 році дохід концерну Tikkurila склав 671 800 000 євро. У концерні працюють більше 3200 чоловік. Tikkurila котируэться на фондовій біржі NASDAQ OMX Гельсінкі.