Hansa Facade

Водно-дисперсійна фарба для мінеральних і оштукатурених фасадів

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-18

ПІДГОТОВКА

Раніше незабарвлені поверхні:
Поверхню очистити від пилу, бруду, солей та часточок сталевий щіткою та водою під тиском. Щоб видалити цементний камінь і клей і створити відповідний для забарвлення профіль, гладкі бетонні поверхні, що залишилися після зняття опалубки, потрібно обробити піскоструминним апаратом, сталевий щіткою або водно-піщаної промиванням. Нові бетонні поверхні можна фарбувати після першого опалювального сезону, нові оштукатурені поверхні - через 1-2 місяці, мінерально-волокнисті плити - через? року після установки.

Раніше забарвлені поверхні:
Видалити з поверхні слабо тримається фарбу і штукатурку сталевий щіткою, водою під тиском або засобом для видалення фарби. Тріщини в бетонній або заштукатурені поверхні розкрити, очищену від іржі арматуру забарвити антикорозійною цементної фарбою. Відкриті тріщини закрити до рівня навколишньої поверхні відповідним за складом цементним або вапняно-цементним розчином. Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean, запліснявілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню.

УМОВИ ФАРБУВАННЯ

Фарбується повинна бути чистою і сухою, температура повітря і фарбується вище + 5 ° С і відносна вологість повітря нижче 80%. Не проводити забарвлення при високій температурі повітря і під прямими променями сонця.

ФАРБУВАННЯ

Фарбу Hansa Facade перед застосуванням потрібно ретельно перемішати. Для першого шару фарбу можна розбавити водою (до 10% за об'ємом). Для отримання однорідної однотонної поверхні змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Фарбувати 1-2 рази пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Увага! Поверхні, що не підлягають забарвленню (шибки, природний камінь і метал) накрити до початку робіт.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки фарби і вимити водою відразу після закінчення роботи.

ДОГЛЯД ЗА ПОВЕРХНЕЮ

Очищення поверхонь можна проводити через 1 місяць після фарбування. Для очищення поверхонь застосовується миття під тиском. Необхідно враховувати, що мокра очистка значно змінює колір базової фарби, через що очищається ділянку необхідно відокремити від решти поверхні. Відшаровується бруд слід попередньо видалити щіткою. Для видалення цвілі використовувати водний розчин засобу для видалення цвілі Tikkurila Homeenpoistio. Після обробки сполоснути поверхню водою і провести ремонтну забарвлення.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ

Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Чисту, суху тару з-під продукту і жідкіеотходи утилізувати відповідно до місцевого законодавства. Граничне значення ЛОС (группаA / c) 40 г / л. Максимальний вміст ЛОС в готовою до застосування фарбі 40 г / л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Берегти від замерзання!

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Elite Maxi верстат для валика 2K po-po system 25 см (Код: 613625)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 347475)

Комбінована щетина, вбирає багато фарби, якісна кисть. Гачок для підвішування, зручна рукоятка.

Platinum Wistex валик, po-po system 25 см (Код: 571526)

Зносостійкий валик з дуже великою місткістю фарби. Походить для шорстких поверхонь при зовнішніх роботах і для неструганих деревини. Підходить для силікатних фарб. Залишає грубу текстуру.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення