Hansa Silicate Primer

Силікатна грунтівка для фасадів

Об'єкти застосування

Житлові, комерційні, промислові та складські будівлі. Підходить для нових бетонних, вапняно-цементних, із силікатної цегли поверхонь. Також підходить для грунтовки раніше пофарбованих вапняної, вапняно-цементної, цементної або силікатною фарбою поверхонь, перед нанесенням силікатної фарби Hansa Silicate. Підходить також для оштукатурених поверхонь всередині приміщення.

Витрата 1x

4-6 м2 / л. Витрата залежить від шорсткості поверхні і способу нанесення.

Інструменти

Пензлем, щіткою, валиком або фарборозпилювачем високого тиску. Сопло розпилювача високого тиску 0,018 "- 0,023" або 0,460 - 0,580 мм.

Час висихання

12:00 - для фарбування (+23 ° С, RH 50%). Низька температура і підвищена вологість повітря уповільнюють висихання фарби.

Очищення робочих інструментів, розчинник

Вода. Для більш точної інформації ознайомитися з інструкцією із застосування.

Упаковка

5,0 л; 10,0 л.

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-07-10

Зберігання

Берегти від замерзання!

Час висихання

У щільно закритій оригінальній тарі виробника - 3 роки з дати виготовлення фарби.

Щільність

1,0 кг/л (ISO 2811).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні:
Нові бетонні поверхні можна фарбувати після першого опалювального сезону, нові оштукатурені поверхні через 1-2 місяці. Поверхню очистити від пилу, бруду, солей і часточок сталевий щіткою або миттям під тиском. Пошкоджені цвіллю або водоростями поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto. Щоб видалити цементний камінь і клей і створити відповідний для забарвлення профіль, гладкі бетонні поверхні, що залишилися після зняття опалубки, потрібно обробити піскоструминним апаратом, сталевий щіткою або сумішшю води і піску під тиском. Невеликі тріщини і нерівності можна закрити сумішшю силікатної фарби HANSA SILICATE і піску з відповідним розміром частинки.

Раніше незабарвлені поверхні:
Видалити з поверхні слабо тримається неорганічну фарбу і слабо тримається шар штукатурки сталевий щіткою, миттям під тиском або засобом для видалення фарби. Органічну фарбу потрібно видалити з поверхні повністю. Пошкоджені цвіллю або водоростями поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto. Тріщини в бетонній або заштукатурені поверхні розкрити, очищену від іржі арматуру забарвити антикорозійною цементної фарбою. Відкриті тріщини і раковини закласти до рівня навколишньої поверхні відповідним за складом вапняним або вапняно-цементним розчином. Невеликі тріщини і нерівності можна закрити сумішшю силікатної фарби HANSA SILICATE і піску з відповідним розміром частинки.

УСЛОВИЯ НАНЕСЕНИЯ

Чиста, суха поверхня, температура повітря від +5 o C до +28 o C, відносна вологість повітря нижче 80%. Чи не грунтувати під прямими променями сонця.

ҐРУНТОВКА

Пористі, вбираючі поверхні заґрунтувати сумішшю складу грунтовки Hansa Silicate Primer і води у співвідношенні 1: 1, по методу "мокрий по мокрому", тобто 2-3 рази поспіль. Через 12 годин повторно заґрунтувати поверхню сумішшю з грунтовки Hansa Silicate Primer і силікатної фарби Hansa Silicate у співвідношенні 1: 2. Помірно вбираючі поверхні заґрунтувати складом грунтовки Hansa Silicate Primer. Через 12 годин повторно заґрунтувати поверхню сумішшю з грунтовки Hansa Silicate Primer і силікатної фарби Hansa Silicate у співвідношенні 1: 2. Тверді, не всмоктуючі поверхні заґрунтувати сумішшю з грунтовки Hansa Silicate Primerі силікатної фарби Hansa Silicate у співвідношенні 1: 2. Гарантувати валиком, щіткою, пензлем або розпилювачем. NB! Поверхні, що не підлягають забарвленню (шибки, природний камінь, метал) перед ґрунтовкою накрити.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки фарби і вимити водою відразу після закінчення роботи.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Дратує, Xi

Містить: силікат калію. Небезпека серйозного пошкодження очей. Берегти від дітей! Уникати вдихання аерозолів. При попаданні в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися за медичною допомогою. Працювати в підходящої захисному одязі, захисних рукавичках, захист для очей або обличчя. При проковтуванні негайно звернутися за медичною допомогою, пред'явити упаковку або етикетку хімікату. Забезпечити ефективну вентіляцію.Предельное значення ЛОС (група A / h) 30 г / л. Максимальний вміст ЛОС в продукті 30 г / л.

Elite Maxi верстат для валика 2K po-po system 25 см (Код: 613625)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite Mini верстат для валика 2K короткий (Код: 618612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite Mini верстат для валика 2K довгий (Код: 617612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Platinum Micmex Mini валик 10 см (Код: 584512)

Зносостійкий з мікроволокна валик з великою місткістю фарби і хорошою покривістістю. Підходить для стель всередині приміщень. Підходить для поверхонь середньої гладкості. Утворює поверхню з помірною текстурою.

Platinum Micmex валик, po-po system 25 см (Код: 581526)

Зносостійкий з мікроволокна валик з великою місткістю фарби і хорошою покривістістю. Підходить для стель всередині приміщень. Підходить для поверхонь середньої гладкості. Утворює поверхню з помірною текстурою.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення