Hansa Sokkel

Водно-дисперсійна фарба для цоколя

Об'єкти застосування

Нові та раніше пофарбовані цоколі житлових, комерційних, промислових і складських будівель. Підходить для мінерально-волокнистих плит, оцинкованих і з легкого металу поверхонь (водостічні труби та ін.) Не підходить для фарбування дахів.

Блиск

Матова.

Витрата 1x

4-8 м2 / л оштукатурені, бетонні поверхні; 6-10 м2 / л мінерально-волокнисті плити; 8-10 м2 / л маталлические поверхні при фарбуванні в один шар. Остаточний витрата фарби залежить від шорсткості поверхні і способу нанесення.

Тонування

Фарбу можна використовувати білої (база А) або тонувати по карті колеровки Tikkurila Facade і по карті колеровки мінеральних поверхонь (бази А та С).

Базові фарби

Бази А и C.

Робочі інструменти

Валик, пензель або розпилювач високого тиску. Сопло розпилювача 0,018 "- 0,023" або 0,460 - 0,580 мм.

Время высыхания

1 час - на отлип, 2 часов - для окраски (+23 °С, RH 50%). Более низкая температура воздуха и высокая влажность воздуха замедляют высыхание краски

Очищення робочих інструментів. Розріджувач.

Вода. Фарбу можна розбавляти до 5% за об'ємом.

Упаковка

0,9 л; 2,7 л; 9 л.

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-25

Зберігання

Берегти від замерзання!

Термін зберігання

У щільно закритій оригінальній тарі виробника - 2 роки з дати виготовлення.

Сухий залишок

Прибл. 38%.

Щільність

1,2-1,3 кг / л, залежно від тону підкладки і тону фарби (ISO 2811).

Паропроникність

Sd, H2O <0,5м, при дотриманні інструкції по застосуванню (ISO 7783-2).

Гидрофобность

W <0,1 кg / (м2 * h0,5), при дотриманні інструкції по застосуванню (EN 1062-3).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені мінеральні поверхні : Нові бетонні поверхні можна фарбувати після першого опалювального сезону, нові оштукатурені поверхні - через 1-2 місяці, мінерально -волокністие плити - через? року після установки. Поверхню очистити від пилу, бруду, солей і часточок сталевий щіткою і водою під тиском. Щоб видалити цементний камінь і клей і створити відповідний для забарвлення профіль, гладкі бетонні поверхні, що залишилися після зняття опалубки, потрібно обробити піскоструминним апаратом, сталевий щіткою або водно-піщаної промиванням.

Раніше незабарвлені оцинковані і з легкого металу поверхні :
Видалити з поверхні слабо тримається фарбу і штукатурку сталевий щіткою, водою під тиском або водним розчином засобу Tikkurila Panssaripesu згідно інструкції по застосуванню. Глянцеві поверхні відшліфувати до матових наждачним папером або піскоструминним апаратом. Очищені від іржі поверхні заґрунтувати Universal Korrostop або Universal Korrostop + .

Раніше забарвлені поверхні :
Видалити з поверхні слабо тримається фарбу і штукатурку сталевий щіткою, водою під тиском або засобом для видалення фарби. Тріщини в бетонній або заштукатурені поверхні розкрити, очищену від іржі арматуру забарвити антикорозійною цементної фарбою. Відкриті тріщини закрити до рівня навколишньої поверхні відповідним за складом цементним або вапняно-цементним розчином. Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , запліснявілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoistio згідно інструкції по застосуванню.

УМОВИ ФАРБУВАННЯ

фарбується повинна бути чистою і сухою, температура повітря і фарбується вище + 5 ° С і відносна вологість повітря нижче 80%. Не проводити забарвлення при високій температурі повітря і під прямими променями сонця

ФАРБУВАННЯ

Фарбу Hansa Sokkel перед застосуванням потрібно ретельно перемішати. Для першого шару фарбу можна розбавити водою (до 5% за об'ємом). Для отримання однорідної однотонної поверхні змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Фарбувати 1-2 рази пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Увага! Поверхні, що не підлягають забарвленню (шибки, природний камінь і метал) накрити до початку робіт.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки фарби і вимити водою відразу після закінчення роботи.

догляду за поверхнею

Очищення поверхонь можна проводити через 1 місяць після фарбування. Для очищення поверхонь застосовується миття під тиском. Необхідно враховувати, що мокра очистка значно змінює колір базової фарби, через що очищається ділянку необхідно відокремити від решти поверхні. Відшаровується бруд слід попередньо видалити щіткою. Для видалення цвілі використовувати водний розчин засобу для видалення цвілі Tikkurila Homeenpoistio . Після обробки сполоснути поверхню водою і провести ремонтну забарвлення.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ

Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Чисту, суху тару з-під продукту і рідкі відходи утилізувати відповідно до місцевого законодавства. Граничне значення ЛОС (група A /c) 40 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовою до застосування фарбі 40 г /л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Берегти від замерзання!

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення