Kolorex Akva

Водно-дисперсний деревозахистне засіб

Об'єкти застосування

Дошки обшивки, зовнішні віконні рами, паркани, веранди, флагштоки, садові меблі та ін. Нові та раніше оброблені деревозащітнием засобом пилені, стругані або насичені під тиском дерев'яні поверхні, рублених поверхні. Не підходить для обробки внутрішніх поверхонь теплиць.

Витрата 1x

4-8 м2 / л - пилені поверхні, 8-12 м2 / л - стругані, гладкі поверхні.

Тонування

Тонується по карті колеровки напівпрозорих деревозащитних коштів Tikkurila. Увага! для захисту дерев'яної поверхні від ультрафіолетових променів деревозахистний склад необхідно тонувати. Остаточний відтінок визначається після висихання поверхні і залежить від методу нанесення та виду деревини.

Базові фарби

EP - база.

Робочі інструменти

Пензель або розпилювач.

Час висихання

2-4 часа - на отлип, 24 часа - для окраски. При низкой температуре и повышенной влажности воздуха время высыхания увеличивается.

Очистка рабочих инструментов, разбавитель

Вода.

Упаковка

0,9 л; 2,7 л; 9 л.

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-07-10

Зберігання

Берегти від замерзання!

Час висихання

У щільно закритій оригінальній тарі виробника - до зазначеної на упаковці дати.

Сухий залишок

Прибл. 22% .

Щільність

Прибл. 1,0 кг/л (ISO 2811).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , сполоснути водою і дати висохнути. Поверхня, пошкоджену цвіллю або синявою, обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoist o згідно інструкції по застосуванню. Загрунтувати нові дерев'яні поверхні в можливо ранній стадії будівельних робіт просочувальним засобом Kolorex Protekt .

Раніше забарвлені поверхні : Видалити фарбу, що відшаровується скребком і сталевою щіткою. Забруднені поверхні обробити водним розчином Special Clean , сполоснути водою і дати висохнути. Поверхня, пошкоджену цвіллю або синявою, обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Очищені до чистої деревини поверхні обробити просочувальним засобом Kolorex Protekt .

УМОВИ ФАРБУВАННЯ

фарбується повинна бути чистою і сухою, температура вохдуха від +5 o C до + 28 ° C, відносна вологість повітря 80%. Уникати забарвлення в жарку погоду.

ФАРБУВАННЯ

Ретельно перемішати деревозащитноє засіб Kolorex Akva до застосування і під час роботи. Для отримання однорідної, однотонної поверхні потрібно змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Обробляти 1-2 рази пензлем або розпилювачем. Особливо ретельно необхідно обробити краї і торці дощок. Увага! Захистити рослини і кущі від бризок кошти!

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і вимити водою.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Містить: октоат кобальту і 3-йод-2-пропенілбутілкарбамат. Може викликати алергічну реакцію. Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Суху, порожню тару з-під продукту і рідкі відходи утилізувати відповідно до вимог місцевого законодавства. Граничне значення ЛОС (VOC) в продукті (група A /e) 130 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовою до застосування фарбі 130 г /л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Берегти від замерзання!

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 313290)

Комбіновані волокна. З гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати подовжувач Anza.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 313292)

Комбіновані волокна. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 313275)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 314292)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 314290)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення