Kolorex Akva

Водно-дисперсний деревозахистне засіб

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-07-10

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , сполоснути водою і дати висохнути. Поверхня, пошкоджену цвіллю або синявою, обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoist o згідно інструкції по застосуванню. Загрунтувати нові дерев'яні поверхні в можливо ранній стадії будівельних робіт просочувальним засобом Kolorex Protekt .

Раніше забарвлені поверхні : Видалити фарбу, що відшаровується скребком і сталевою щіткою. Забруднені поверхні обробити водним розчином Special Clean , сполоснути водою і дати висохнути. Поверхня, пошкоджену цвіллю або синявою, обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Очищені до чистої деревини поверхні обробити просочувальним засобом Kolorex Protekt .

УМОВИ ФАРБУВАННЯ

фарбується повинна бути чистою і сухою, температура вохдуха від +5 o C до + 28 ° C, відносна вологість повітря 80%. Уникати забарвлення в жарку погоду.

ФАРБУВАННЯ

Ретельно перемішати деревозащитноє засіб Kolorex Akva до застосування і під час роботи. Для отримання однорідної, однотонної поверхні потрібно змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Обробляти 1-2 рази пензлем або розпилювачем. Особливо ретельно необхідно обробити краї і торці дощок. Увага! Захистити рослини і кущі від бризок кошти!

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і вимити водою.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Містить: октоат кобальту і 3-йод-2-пропенілбутілкарбамат. Може викликати алергічну реакцію. Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Суху, порожню тару з-під продукту і рідкі відходи утилізувати відповідно до вимог місцевого законодавства. Граничне значення ЛОС (VOC) в продукті (група A /e) 130 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовою до застосування фарбі 130 г /л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Берегти від замерзання!

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 313290)

Комбіновані волокна. З гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати подовжувач Anza.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 313292)

Комбіновані волокна. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 313275)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 314292)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 314290)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення