Kolorex Classic

Деревозахисний засіб на основі розчинника

Об'єкти застосування

Для обробки пиляних та струганих дерев'яних поверхонь, бруса, обшивальних дощок, дверей, віконних рам, парканів, карнизів та ін. Зовнішніх дерев'яних поверхонь. Не використовувати на внутрішніх поверхнях теплиць.

Витрата 1x

4-8 м2/л - пиленые деревянные поверхности, 8-12 м2/л - струганные, бревенчатые поверхности.

Тонування

Тонується по карті колеровки Tikkurila деревозащитних засобів. Тоноване засіб обміну не підлягає. NB! Для забезпечення захисту від УФ-променів деревозащитноє засіб необхідно тонувати. Остаточний колір залежить від методу нанесення та виду деревини.

Базові фарби

База EC.

Робочі інструменти

Пензель. Можна застосовувати метод занурення.

Час висихання

4-8 годин - на отліп, 24 години - для забарвлення (+ 23 ° C, RH 50%). Низька температура і висока вологість повітря уповільнюють час висихання.

Очищення робочих інструментів, розчинник

Special Solvent або Special Sovent. Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і очистити розчинником відразу після закінчення робіт.

Упаковка

0,9 л; 2,7 л; 9 л.

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-18

Ззберігання

Продукт морозостійкий. Погано закрита або неповна тара тривалому зберіганню не підлягає.

Термін зберігання

У щільно закритій оригінальній тарі виробника 2 роки з моменту виготовлення (мі на упаковці).

Сухий залишок

Прибл. 20%.

Щільність

Прибл. 0,9 кг/л (ISO 2811).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше необроблені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Забруднені поверхні вимити миючим засобом Special Clean . Пошкоджені цвіллю, потемнілі або почорнілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Всю дерев'яну поверхню загрунтувати просочувальним засобом Kolorex Protekt в можливо ранній стадії будівельних робіт.

Раніше оброблені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Забруднені поверхні вимити миючим засобом Special Clean , сполоснути чистою водою і дати висохнути. Пошкоджені цвіллю, потемнілі або почорнілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Очищені до чистого дерева поверхні заґрунтувати просочувальним засобом Kolorex Protekt .

УМОВИ НАНЕСЕННЯ

Оброблювана поверхня повинна бути чистою і сухою, температура повітря вище +5 0 С і відносна вологість повітря нижче 80%. Не проводити обробку при високій температурі повітря.

ФАРБУВАННЯ

Засіб Kolorex Classic перед застосуванням потрібно ретельно перемішати. Для отримання однорідної, однотонної поверхні змішати в одній тарі достатню кількість деревозащитноє кошти. Наносити на поверхню в 1-2 шари пензлем або розпилювачем. Особливо ретельно необхідно обробити краї і торці дощок. NB! Захистити рослини і кущі від попадання на них бризок.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і очистити розчинником Special Solvent або Special Solvent Spray відразу після закінчення робіт.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ , ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ПРАЦІ

Дратує UN 1263

Містить: фракцію перегонки нафти важку оброблену воднем, терпентін, 4,5-дихлор-2-октил-2H-ізотіазол-3-он. Вогненебезпечно . Дратує очі і шкіру. При попаданні на шкіру може викликати сенсибілізацію. Шкідливо для водних організмів, можливе тривале шкідливий вплив на водне середовище. Уникати вдихання парів розчинника /аерозолів. Уникати попадання на шкіру. Працювати у відповідних захисних рукавичках. При попаданні в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При проковтуванні негайно звернутися за медичною допомогою, пред'явити упаковку або етикетку хімікату. Забезпечити ефективну вентиляцію. Не викидати у стоки. Берегти від дітей. Відходи продукту утилізувати відповідно до місцевого законодавства. Не викидати у стоки, ґрунт або водойми.

Граничне значення ЛОС (VOC) (група A /f) 700 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовому до застосування продукті 700 г/л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Продукт стійкий до замерзання при зберіганні і транспортуванні.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 313290)

Комбіновані волокна. З гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати подовжувач Anza.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 313292)

Комбіновані волокна. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 313275)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 314292)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 314290)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення