Kolorex Classic

Деревозахисний засіб на основі розчинника

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-18

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше необроблені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Забруднені поверхні вимити миючим засобом Special Clean . Пошкоджені цвіллю, потемнілі або почорнілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Всю дерев'яну поверхню загрунтувати просочувальним засобом Kolorex Protekt в можливо ранній стадії будівельних робіт.

Раніше оброблені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Забруднені поверхні вимити миючим засобом Special Clean , сполоснути чистою водою і дати висохнути. Пошкоджені цвіллю, потемнілі або почорнілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Очищені до чистого дерева поверхні заґрунтувати просочувальним засобом Kolorex Protekt .

УМОВИ НАНЕСЕННЯ

Оброблювана поверхня повинна бути чистою і сухою, температура повітря вище +5 0 С і відносна вологість повітря нижче 80%. Не проводити обробку при високій температурі повітря.

ФАРБУВАННЯ

Засіб Kolorex Classic перед застосуванням потрібно ретельно перемішати. Для отримання однорідної, однотонної поверхні змішати в одній тарі достатню кількість деревозащитноє кошти. Наносити на поверхню в 1-2 шари пензлем або розпилювачем. Особливо ретельно необхідно обробити краї і торці дощок. NB! Захистити рослини і кущі від попадання на них бризок.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і очистити розчинником Special Solvent або Special Solvent Spray відразу після закінчення робіт.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ , ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ПРАЦІ

Дратує UN 1263

Містить: фракцію перегонки нафти важку оброблену воднем, терпентін, 4,5-дихлор-2-октил-2H-ізотіазол-3-он. Вогненебезпечно . Дратує очі і шкіру. При попаданні на шкіру може викликати сенсибілізацію. Шкідливо для водних організмів, можливе тривале шкідливий вплив на водне середовище. Уникати вдихання парів розчинника /аерозолів. Уникати попадання на шкіру. Працювати у відповідних захисних рукавичках. При попаданні в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При проковтуванні негайно звернутися за медичною допомогою, пред'явити упаковку або етикетку хімікату. Забезпечити ефективну вентиляцію. Не викидати у стоки. Берегти від дітей. Відходи продукту утилізувати відповідно до місцевого законодавства. Не викидати у стоки, ґрунт або водойми.

Граничне значення ЛОС (VOC) (група A /f) 700 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовому до застосування продукті 700 г/л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Продукт стійкий до замерзання при зберіганні і транспортуванні.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 313290)

Комбіновані волокна. З гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати подовжувач Anza.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 313292)

Комбіновані волокна. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 313275)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 314292)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 314290)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення