Kolorex Terrace Oil

Коричневе масло для дерева

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-22

ПОПЕРЕДНЯ ОБРОБКА
Нові необроблені дерев'яні поверхні можна обробляти через півроку після установки. Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Пошкоджені цвіллю, потемнілі або почорнілі поверхні обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню, промити водою, дати висохнути.

УМОВИ НАНЕСЕННЯ

Оброблювана поверхня повинна бути чистою і сухою (відносна вологість повітря нижче 20%), температура повітря вище +50С і відносна вологість повітря нижче 80%.
Не проводити обробку при високій температурі повітря.

НАНЕСЕННЯ

Масло для дерева перед застосуванням потрібно ретельно перемішати. Наносити пензлем або губкою в один шар. Пористі матеріали можуть зажадати нанесення другого шару. Дати маслу для дерева вбратися в поверхню, при необхідності зайве, невпітавшійся масло видалити. Другий шар можна наносити відразу після вбирання першого шару.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і очистити розчинникомSpecial Solvent, Special Solvent Spray, Tikkurila Pensselipesu або ін. мінеральним розріджувачів на основі розчинника.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ПРАЦІ

Містить: Вуглеводні, C9-C11, n-алкани, ізоалкани, циклічні, < 2 % ароматичних і 2-октил-2H-ізотіазол-3-он. Вогненебезпечні рідини і пари. Може викликати алергічну реакцію шкіри. Може викликати сонливість та запаморочення. Може бути смертельно при ковтанні і вдиханні. Шкідливо для водних організмів, з довгостроковими наслідками. Берегти від дітей. Якщо потрібна медична допомога, пред'явити упаковку або етикетку продукту. Уникати вдихання парів. Носити захисні рукавички. Використовувати тільки зовні або в добре вентильованому приміщенні. Уникати нагрівання / іскор. - Не палити. Не викидати у стоки. При попаданні на шкіру: Вимити рясно водою з милом. При ковтанні: Негайно звернутися в токсикологічний центр або до лікаря. НЕ викликати блювоту.
Увага! Текстильні матеріали із залишками фарби або масла або шліфувальний пил можуть самозайматися. До знищення такі відходи слід зберігати змоченими водою, висушити на відкритому повітрі або відразу спалити.
Граничне значення ЛОС (VOC) (група A / f) 700 г / л. Максимальний вміст ЛОС в готовому до застосування продукті 700 г / л.

ТРАНСПОРТИРОВКА

Продукт стійкий до замерзання при зберіганні і транспортуванні.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 313290)

Комбіновані волокна. З гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати подовжувач Anza.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 313292)

Комбіновані волокна. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 313275)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 314292)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 314290)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення