Special Floor

Фарба для підлоги

Об'єкти застосування

Дерев'яні, бетонні, деревно-волокнисті підлоги в житлових приміщеннях. Застосовується також для потребуючих зносостійкості дерев'яних, бетонних, металевих та деревно-волокнистих підлог на балконах, у ванних, саунах, мийних. Не підходить для бетонних підлог, оброблених вирівнюючими сумішами, що піддаються жорсткій механічного навантаження або відкритих зовнішніх поверхонь.

Блиск

Глянцевий

Витрата 1x

7-9 м2 / л - бетонні поверхні, 9-11 м2 / л - дерев'яні, металеві поверхні.

Тонування

Фарбу можна використовувати білої (база А) або тонувати по картах колеровки Tikkurila Symphony і Tikkurila Фарби для підлог (бази А і С). При використанні яскравих тонів для забезпечення достатньої покриваності поверхню необхідно попередньо загрунтувати підходящої грунтувальною фарбою, затонірованной в відтінок, близький до оздоблювальної фарбі.

Базові фарби

A и C база.

Робочі інструменти

Пензлем, валиком або розпилювачем високого тиску. Сопло розпилювача високого тиску 0,009 "- 0,013" або 0,230 - 0,330 мм.

Час висихання

3-4 години - від пилу, 24 години - для фарбування, 4 тижні - зносостійкість, стійкість до навантажень (+23 ° С, RH 50%).

Очищення робочих інструментів

Special Solvent, Special Solvent Spray. З робочих інструментів видалити залишки фарби і очистити розчинником.

Упаковка

0,9л 2,7л; 9л.

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-15

Ззберігання

Продукт морозостійкий.

Час висихання

У щільно закритій оригінальній тарі виробника - до зазначеної на упаковці дати.

Сухий залишок

Прибл. 50% .

Щільність

1,0 -1,2 кг / л, залежно від відтінку (ISO 2811).

Стійкість до хімікатів

Стійка до нетривалого впливу засобів побутової хімії, слабких розріджувачів (лаковий бензин, етанол) та масел. Не стійка до сильних розчинників (нітророзчинники).

Термостійкість

До +120 C, в сухому приміщенні. При тривалому впливі високої температури світлі тони жовтіють.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні :
Дерев'яні і деревно-волокнисті поверхні очистити від пилу і бруду, масла та іржі. Металеві поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , сполоснути водою, дати висохнути. Металеві поверхні заґрунтувати грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + . Тріщини і нерівності на дерев'яних і деревно-волокнистих плитах зашпаклювати шпаклівкою для дерева Vivac olor Snickeri; , відшліфувати і видалити пил. Час затвердіння нових бетонних поверхонь перед фарбуванням - не менше 1 місяця. Відносна вологість бетонної поверхні нижче 97%. Зі старою бетонної поверхні шліфуванням видалити слабо тримається і кришиться шар бетону і бруд. Тріщини і нерівності заповнити підходящої цементною сумішшю, відшліфувати і видалити пил.

Раніше забарвлені поверхні :
Видалити відшаровується фарбу і іржу. Забруднену поверхню вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , сполоснути водою , дати висохнути. Глянцеві поверхні відшліфувати до матових, видалити пил. Тріщини і нерівності на дерев'яних і деревно-волокнистих плитах зашпаклювати шпаклівкою для дерева Vivac olor Snickeri , відшліфувати і видалити пил. Металеві поверхні заґрунтувати грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + . Тріщини і нерівності бетонної поверхні заповнити підходящої цементною сумішшю, відшліфувати і видалити пил.

УМОВИ НАНЕСЕННЯ

Оброблювана поверхня повинна бути чистою і сухою, температура повітря вище +5 про С і відносна вологість повітря нижче 80%.

ФАРБУВАННЯ

Фарбу Special Floor перед застосуванням потрібно ретельно перемішати. Для першого шару фарбу можна розбавити розчинником Special Solvent , або при забарвленням розпилювачем Special Solvent Spray , 20-30% за обсягом. Для нанесення наступних шарів використовувати нерозбавлену фарбу. Для отримання однорідної, однотонної поверхні потрібно змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Фарбувати 1-2 рази пензлем, валиком або фарборозпилювачем.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ

Очистити інструменти від рідких залишків фарби і очистити Special Solvent või Special Solvent Spray .

догляду за поверхнею

Очищення поверхонь можна проводити через 1 місяць після обробки. Для очищення поверхонь використовувати губку або ганчірку і розчин нейтрального (pH 6-8) миючого засобу. Після очищення сполоснути поверхню чистою водою. При приготуванні розчину дотримуватися рекомендацій виробника.

Після обробки не можна піддавати поверхню сильним навантаженням, оскільки остаточна твердість і стійкість до стирання досягається в нормальних умовах приблизно через 1 місяць після обробки. Якщо поверхня потребує очищення раніше цього терміну, то можна провести обережну очищення поверхні змоченою водою губкою або ганчіркою.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Чисту, суху тару з-під продукту і рідкі відходи утилізувати відповідно до місцевого законодавства. Містить: фракцію перегонки нафти, оброблену воднем, важку; солі кобальту (II) і метілетілкетоксім. Може викликати алергічну реакцію. ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО . Повторний контакт може викликати сухість і розтріскування шкіри. Уникати потрапляння хімікату на шкіру і в очі. Уникати вдихання парів розчинника /аерозолів. Забезпечити ефективну вентиляцію. При проковтуванні негайно звернутися за медичною допомогою, пред'явити упаковку або етикетку хімікату. Берегти від дітей. Граничне значення EС ЛОС (група A /i) 500 г /л. Максимальний вміст ЛОС в продукті 500 г /л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Продукт морозостійкий.

Basic Flat кисть 35 мм (Код: 147435)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Basic Flat кисть 50 мм (Код: 147450)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Basic Flat кисть 70 мм (Код: 147470)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Elite Filt, Maxi po-po system валик 18 см (Код: 451518)

Валик для гладких поверхонь - дерев'яні поверхні, двері, меблі та ін. Залішає гладку поверхню.

Elite Filt, Maxi po-po system валик 25 см (Код: 451525)

Валик для гладких поверхонь - дерев'яні поверхні, двері, меблі та ін. Залишає гладку поверхню.

Elite Filt, Mini валик 10 см (Код: 454510)

Валик для гладких поверхонь - дерев'яні поверхні, двері, меблі та ін. Залишає гладку поверхню.

Elite Maxi верстат для валика 2K po-po system 18 см (Код: 613618)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite Maxi верстат для валика 2K po-po system 25 см (Код: 613625)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite Mini верстат для валика 2K короткий (Код: 618612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite Mini верстат для валика 2K довгий (Код: 617612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення