Special Furniture Akva

Водно-дисперсійна фарба для меблів

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-17

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні :

Очистити поверхню від пилу та бруду. Місця сучків очистити від смоли і обробити спеціальним лаком Tikkurila Oksalakka . Загрунтувати поверхню алкидной грунтувальною фарбою Tikkurila Otex або меблевої фарбою Special Furniture Akva, розведеної на 10% водою . З металевої поверхні видалити іржу (напр. капелюшки шурупів) і вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , згідно інструкції по застосуванню. Після висихання поверхня заґрунтувати грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + .

Раніше забарвлені поверхні :

Видалити відшаровується фарбу і іржу (напр. Капелюшки шурупів). Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , сполоснути водою і дати висохнути. Тверді, глянсові поверхні відшліфувати до матових або обробити концентрованим миючим засобом S pecial Clean . Зашпаклёванние поверхні заґрунтувати алкидной грунтувальною фарбою Tikkurila Otex , металеві поверхні - грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + . Нерівність зашпаклювати шпаклівкою по дереву Vivacolor Snickeri , відшліфувати і видалити пил.

УМОВИ ФАРБУВАННЯ

фарбується повинна бути чистою і сухою, температура повітря від + 5 ° С до + 28 ° С, відносна вологість повітря нижче 80%.

ФАРБУВАННЯ

Фарбу для меблів Special Furniture Akva потрібно ретельно перемішати перед застосуванням, при необхідності розбавити водою до 10% від обсягу фарби. Для отримання однорідного відтінку потрібно змішати достатню кількість тонированной барви з різних банок. Фарбувати 1-2 рази валиком, пензлем або фарборозпилювачем.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки фарби та вимити водою відразу після закінчення робіт.

догляду за поверхнею

Очищення поверхні можна проводити через 1 місяць після фарбування. Для очищення поверхонь використовувати губку або ганчірку, змочену водою або розчином нейтрального (pH 6-8) миючого засобу. Для очищення сильно забруднених поверхонь використовувати губку або ганчірку, змочену розчином слабкого лужного (pH 8-10) миючого засобу. Після очищення сполоснути поверхню водою. При приготуванні розчину необхідно дотримуватися рекомендацій виробника.

Після фарбування можна піддавати поверхню сильним навантаженням, оскільки остаточна твердість і стійкість до стирання досягається пофарбованою поверхнею в нормальних умовах приблизно через 1 місяць після фарбування. Якщо поверхня потребує очищення раніше цього терміну, то можна провести обережну очищення поверхні змоченою водою губкою або ганчіркою.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ , ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ПРАЦІ

Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Суху, порожню тару з-під продукту і рідкі залишки утилізувати відповідно до вимог місцевого законодавства. Граничне значення ЄС ЛОС (VOC) (група A /d) 130 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовою до застосування фарбі 130 г /л.

Basic Flat кисть 35 мм (Код: 147435)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Basic Flat кисть 50 мм (Код: 147450)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Basic Flat кисть 70 мм (Код: 147470)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Basic Rilon, Mini валик 10 см (Код: 494510)

Зносостійкий валик з хорошою місткістю фарби. Підходить для шорстких поверхонь при внутрішніх роботах, а також для гдадкіх цегельних і нестуганних дерев'яних поверхонь. Залишає грубу текстуру.

Elite Flat кисть 35 мм (Код: 150435)

Комбінована щетина, ергономічна м'яка рукоятка, кисть для лаків і фарб. Слід від кисті дуже рівний і гладкий. Якісна кисть для внутрішніх і зовнішніх робіт. Масляні, водорозчинні фарби, лаки, просочувальні засоби.

Elite Flat кисть 50 мм (Код: 150450)

Комбінована щетина, ергономічна м'яка рукоятка, якісна кисть для лаків і фарб. Слід від кисті дуже гладкий і рівний. Качеественная кисть для масляних, водорозбавляються фарб, лаків, просочувальних коштів для внутрішніх і зовнішніх робіт. Масляні, водорозчинні фарби, лаки, просочувальні засоби.

Elite Flat кисть 70 мм (Код: 150470)

Комбінована щетина, ергономічна м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Слід від кисті гладкий і рівний. Якісна кисть для внутрішніх і зовнішніх робіт. Масляні, водорозчинні фарби, пензлі, просочувальні засоби.

Elite Mini верстат для валика 2K короткий (Код: 618612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення