Special Solvent Spray

Розріджувач

Специфікація
Оновити: 2015-06-10

РАЗБАВЛЕНИЕ:

Special Solvent Spray додається в пропорції, зазначеної на етикетці фарби або лаку.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів залишки фарби або лаку і очистити розчинником Special Solvent Spray сразу после окончания работy.

ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХОНЬ

Підходить для очищення пофарбованих, металевих і дерев'яних поверхонь від жиру, масла і смоли. Перед очищенням пофарбованих поверхонь розчинник рекомендується випробувати на невеликій поверхні.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ПРАЦІ

Обережно UN 1268

Містить: Вуглеводні, C7, n-алкани, ізоалкани, циклічні. Номер ЄС 927-510-4. Дуже вогненебезпечні рідина і пар. Викликає подразнення шкіри. Може викликати сонливість та запаморочення. Може бути смертельно при ковтанні і вдиханні. Токсично для водних організмів, з довгостроковими наслідками. Уникати нагрівання / іскор / відкритого вогню / розпечених предметів. Не палити. Не викидати у стоки. Носити захисні рукавички / захисний одяг / захисні окуляри / маску для обличчя. При ковтанні: Негайно звернутися в токсикологічний центр або до лікаря. При вдиханні: Віднести потерпілого на свіже повітря, дати відпочити в положенні, не утрудняє подих. Зберігати в добре вентильованому місці. Зберігати щільно закритим. Берегти від дітей.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Продукт стійкий до замерзання при зберіганні і транспортуванні.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення