Special Window

Тиксотропна фарба для вікон

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-24

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні :
Поверхні очистити від пилу і бруду. Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , згідно інструкції по застосуванню. Запліснявілі поверхні очистити водним розчином засіб Tikkurila Homeenpoisto сполоснути водою, дати висохнути. Нові дерев'яні поверхні заґрунтувати просочувальним засобом для дерева Kolorex Protekt . Металеві поверхні очистити від іржі і заґрунтувати грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + .

Раніше забарвлені поверхні :
Поверхні очистити від пилу, бруду, іржі. Забруднені поверхні вимити водним розчином миючого засобу Special Clean , згідно інструкції по застосуванню. Запліснявілі поверхні очистити водним розчином засіб Tikkurila Homeenpoisto сполоснути водою, дати висохнути. Тверді, глянсові поверхні відшліфувати до мат ових. Нові дерев'яні поверхні заґрунтувати просочувальним засобом для дерева Kolorex Protekt , металеві поверхні заґрунтувати грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + .

УМОВИ НАНЕСЕННЯ

фарбується повинна бути чистою і сухою, температура повітря від +5 0 С до +28 0 С, відносна вологість повітря нижче 80%.

ФАРБУВАННЯ

Фарбу Special Window при нанесенні пензлем не змішувати . Фарбу можна розбавити розчинником Special Solvent , Special Solvent Spray до 5% від обсягу фарби. При перемішуванні фарби (наприклад, розведенні), дати фарбі відстоятися до желеобразного стану. Для отримання однорідної, однотонної поверхні потрібно змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Фарбувати 1-2 рази пензлем.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки фарби і очистити розчинником Special Solvent , Special Solvent Spray .

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ, ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Містить: 4,5-дихлоро-2-октил-2H-ізотіазол-3-он і 2-октил-2H-ізотіазол-3-он. обережно. легкозаймистих рідин та пари. Може викликати алергічну реакцію шкіри. Шкідливо для водних організмів, з довгостроковими наслідками. Берегти від дітей. Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або етикетку. Уникати вдихання парів. Працювати у відповідних захисних рукавичках. Використовувати зовні або забезпечити ефективну вентиляцію. Уникати відкритого вогню. - Не палити. Не викидати у стоки. При попаданні на шкіру: вимити водою з милом. Граничне значення ЄС ЛОС (група A /d) 300 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовому до застосування продукті 300 г /л

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Продукт морозостійкий.

Basic Flat кисть 35 мм (Код: 147435)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Basic Flat кисть 50 мм (Код: 147450)

Синтетичний ворс, м'яка рукоятка, кисть для фарб і лаків. Для дерев'яних поверхонь.

Elite Filt, Mini валик 10 см (Код: 454510)

Валик для гладких поверхонь - дерев'яні поверхні, двері, меблі та ін. Залишає гладку поверхню.

Elite Flat кисть 35 мм (Код: 150435)

Комбінована щетина, ергономічна м'яка рукоятка, кисть для лаків і фарб. Слід від кисті дуже рівний і гладкий. Якісна кисть для внутрішніх і зовнішніх робіт. Масляні, водорозчинні фарби, лаки, просочувальні засоби.

Elite Flat кисть 50 мм (Код: 150450)

Комбінована щетина, ергономічна м'яка рукоятка, якісна кисть для лаків і фарб. Слід від кисті дуже гладкий і рівний. Качеественная кисть для масляних, водорозбавляються фарб, лаків, просочувальних коштів для внутрішніх і зовнішніх робіт. Масляні, водорозчинні фарби, лаки, просочувальні засоби.

Elite Mini верстат для валика 2K короткий (Код: 618612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Elite Mini верстат для валика 2K довгий (Код: 617612)

Верстат для валика із зручною рукояткою. Можна використовувати з подовжувачем Anza.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення