Villa Ultima

Водно-дисперсійна деревозащитноє фарба

Специфікація
Карта безпеки
Оновити: 2015-06-11

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Раніше незабарвлені поверхні :
Поверхню очистити від пилу, бруду і часточок. Поверхня, пошкоджену цвіллю або синявою, обробити водним розчином засобу Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Загрунтувати нові дерев'яні поверхні в можливо ранній стадії будівельних робіт просочувальним засобом Kolorex Protekt . Капелюшки цвяхів та ін. Металеві деталі заґрунтувати грунтувальною фарбою по металу Universal Korrostop або Universal Korrostop + .

Раніше забарвлені поверхні:

Видалити фарбу, що відшаровується скребком і сталевою щіткою. Забруднені поверхні обробити водним розчином Special Clean, запліснявілі поверхні обробити водним розчином Tikkurila Homeenpoisto згідно інструкції по застосуванню. Обробити очищену до чистого дерева поверхню просочувальним засобом Kolorex Protekt . Капелюшки шурупів та ін. Металеві деталі заґрунтувати грунтувальною фарбою Universal Korrostop або Universal Korrostop + .

УМОВИ ФАРБУВАННЯ

фарбується повинна бути чистою і сухою (відносна вологість деревини нижче 20%), температура повітря від +5 0 С до +28 0 С і відносна вологість повітря нижче 80%. Уникати забарвлення в жарку погоду.

ФАРБУВАННЯ

Ретельно перемішати фарбу Villa Ultima до застосування, для першого шару фарбу при необхідності розбавити водою до 10% за обсягом. Для отримання однорідної, однотонної поверхні потрібно змішати достатню кількість фарби в одній тарі. Фарбувати 2-3 рази пензлем або розпилювачем. Особливо ретельно необхідно обробити краї і торці дощок.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Видалити з робочих інструментів рідкі залишки продукту і вимити водою.

догляду за поверхнею

Очищення поверхонь можна проводити через 1 місяць після обробки. Для очищення поверхонь використовувати промивання водою під тиском. Оскільки промивка водою під тиском може змінити колір пофарбованої поверхні, то очищається поверхню слід відокремити від решти поверхні. Відшаровується бруд перед промиванням під тиском слід видалити щіткою. Для очищення поверхні від цвілі використовувати водний розчин засобу для видалення цвілі Tikkurila Homeenpoisto . Після обробки промити поверхню чистою водою і провести ремонтну забарвлення.

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ , ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Містить: Оксид цинку, 2-n-октил-4-ізотіазол-3-он. При попаданні на шкіру може викликати надчутливість. Шкідливо для водних організмів, можливе тривале шкідливий вплив на водне середовище. Берегти від дітей. Уникати попадання на шкіру. Працювати у відповідних захисних рукавичках. Не викидати у стоки. При проковтуванні негайно звернутися за медичною допомогою, пред'явити упаковку або етикетку хімікату.

Продукт не виливати в каналізацію, водойму або грунт. Суху, порожню тару з-під продукту і рідкі відходи утилізувати відповідно до вимог місцевого законодавства. Граничне значення ЛОС (VOC) в продукті (група A /d) 130 г /л. Максимальний вміст ЛОС в готовою до застосування фарбі 130 г /л.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Берегти від замерзання!

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 313290)

Комбіновані волокна. З гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати подовжувач Anza.

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 313292)

Комбіновані волокна. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 313275)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza

Basic кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 314292)

Комбінована щетина. Гачок для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 314290)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Basic фарба для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 314275)

Комбінована щетина, з гачком для підвішування, зручна рукоятка, можна використовувати з подовжувачем Anza. Для найпростіших малярних робіт.

Elite Angled кисть для зовнішніх робіт 100 мм (Код: 347590)

Комбінована щетина, вбирає багато фарби, якісна кисть. Гачок для підвішування, ергономічна зручна рукоятка.

Elite Angled кисть для зовнішніх робіт 120 мм (Код: 347592)

Комбінована щетина, вбирає багато фарби, якісна кисть. Гачок для підвішування, ергономічна зручна рукоятка.

Elite Angled кисть для зовнішніх робіт 75 мм (Код: 347575)

Комбінована щетина, вбирає мнооого фарби, якісна кисть. Гачок для підвішування, ергономічна зручна рукоятка.

Висота (м)
Ширина (м)
Площа (м2)
Тип поверхні
Шарів забарвлення